Aktualności:

  

 

 

 

 

 

mOmma na Facebooku

serdecznie zapraszamy na nasz profil


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 pytania

Najczęściej zadawane pytania

 

1) ( Zestaw rozwojowy do napojów )

Czy ten zestaw zawiera tylko jedną butelkę i trzy nakładki (smoczek, niekapek i ze słomką) czy są to trzy oddzielne butelki - jedna ze smoczkiem, jedna niekapek i jedna ze słomką?

 

Zestaw rozwojowy do napojów składa się z 3 nakładek (nakładki ze smoczkiem, niekapka, nakładki ze słomką) oraz jednej butelki. Są to trzy produkty w jednym, które mogą posłużyć dziecku przez  początkowe lata do prawidłowego rozwoju. Zadaniem tego zestawu jest najpierw nauczyć dziecko pić kolejno z butelki, niekapka i z kubka ze słomką oraz przestawić je stopniowo na normalne szklanki. Udział w tym ma również  stopniowa zmiana ilości uchwytów. Początkowo dziecko nie jest w stanie trzymać butelki za uchwyt dlatego 1 etap to butelka ze smoczkiem bez uchwytów. Następnie gdy dziecko rozwija się, wersja niekapka posiada 2 uchwyty co ma na celu ćwiczenie trzymania kubeczków za uchwyty. Ostatni etap czyli kubek ze słomką ma za zadanie przystosować dziecko do korzystania z normalnych kubków i szklanek dlatego posiada jeden uchwyt. Produkt doskonale nadaje się na prezent dzięki estetycznemu opakowaniu.

 

2) (butelka do karmienia 4m+, butelka antykolkowa 0m+)

Chciałabym zapytać jaka jest różnica między butelką do karmienia 4+, a antykolkową 0+? Czy chodzi tylko o rozmiar smoczka, czy one czymś się różnią?

 

Różnica miedzy butelką do karmienia 4m+, a antykolkową 0+ polega przede wszystkim na innym przepływie smoczka. Butelka 4m+ ma okrągłą podstawę, gdy dziecko uczy się pić samodzielnie, ułatwia mu postawienie butelki, w trakcie tej czynności może zaobserwować ruch-kiwanie co pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, pobudza jego wyobraźnie. Jednocześnie okrągła podstawa ma duże znaczenie w utrzymaniu higieny produktu, ponieważ butelka kołysząc się swobodnie zawsze pozostaje w pozycji pionowej, miejsce ssane nigdy nie styka się z powierzchnią stołu ani krzesełka do karmienia, zapewniając maksymalną higienę.  

Butelka 0+ ma płaską podstawę gdyż dziecko-niemowlak  zawsze karmione jest przez mamę więc nie ma potrzeby opcji "kiwania", posiada system zapobiegający kolkom - zaprojektowana by zmniejszyć ryzyko połykania powietrza podczas karmienia.

Wszystkie nasze butelki pozbawione są Biosfenolu (BPA), są całkowicie bezpieczne dla dziecka, posiadają ochronną pokrywkę, dzięki czemu smoczek pozostaje czysty, a płyn z butelki nie wycieka.

 

3) ( kubek niekapek 4m+, 6m+)

Zastanawiam się na zakupem kubka. W zwiąku z faktem, iż nie udało mi się znaleźć dotychczas kubka "niekapka" który faktycznie nie kapie proszę więc o potwierdzenie, że kubek bez zatyczki przechylony do dołu ustnikiem bez ssania dziecka nie będzie kapał.

 

Kubki niekapki firmy mOmma posiadają nowoczesny system zapobiegający rozlewaniu, sprzedaliśmy już bardzo dużą ilość niekapków, ale nigdy nie zgłoszono nam, że którykolwiek z nich przecieka (jakość produktów opisują niektóre otrzymane przez nas komentarze na allegro). W związku z Pani zapytaniem, sama postanowiłam się upewnić, czy niekapki mOmma rzeczywiście nie przeciekają, nalałam wodę do kubeczka, dokładnie dokręciłam nakładkę, kilka razy dość silnie nim potrząsnęłam, nic się nie stało, cały płyn pozostał w kubeczku. Dlatego mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że nasze kubeczki nie przeciekają, pod warunkiem, że są wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem, oraz instrukcją obsługi. Ważną informacją jest również to, żeby zawsze wszystkie elementy kubeczka(szczególnie ustnik, który składa się z dwóch elementów, przeźroczysty element ukryty wewnątrz jest odpowiedzialny za niekapanie ) dokładnie umieścić we właściwym miejscu.

 

4) ( kubek niekapek 6m+, termoopakowanie-mOmma Vogue)

Synek ma 5 miesięcy, chciałabym się dowiedzieć czy kubek niekapek 6m+ można "ubrać" w termo-ubranko:) ?

 

Wszystkie butelki firmy mOmma są tej samej wielkości, dotyczy to zarówno butelek ze smoczkiem jak i niekapków oraz kubków ze słomką. Ta cecha powoduje, że termoopakowanie mOmma Vogue jest idealnie dopasowane do wszystkich butelek mOmma oraz, że poszczególne nakładki są wzajemnie wymienne (np. uchwyt z dwoma rączkami z ustnikiem od niekapka można nałożyć na butelkę kupioną z uchwytem bez rączek ze smoczkiem).

 

5) ( Termoopakowanie mOmma Vogue )

Proszę o informację jak długo termoopakowanie utrzymuje temperaturę ?

 

Termoopakowanie - momma Vogue służy do utrzymania temperatury posiłków w butelkach mOmma podczas spacerów. Poniższa tabela przedstawia przykładowe temperatury płynów w termoopakowaniu oraz dla porównania spadek temperatury bez termoopakowania.

Pomiary zostały dokonane w temperaturze pokojowej 21-23 st. C.

 

 

 

 

promocje w sklepie