Aktualności:

  

 

 

 

 

 

mOmma na Facebooku

serdecznie zapraszamy na nasz profil


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dobry pomysł na prezent to już połowa sukcesu, żeby zrobić drugiej osobie niepowtarzalną przyjemność:)  
 

 

Początkowy zestaw butelek

Zawiera: 4 x 250ml butelki do karmienia, 6 x smoczków o wolnym strumieniu i szczotkę do czyszczenia.

Miękkie silikonowe smoczki imitują naturalne zachowanie podczas karmienia piersią. System zapobiegający kolkom: dla optymalnej wentylacji podczas jedzenia redukującej powstawanie podciśnienia. Bez zawartości biosfenolu (BPA): wszystkie butelki mOmma są wyprodukowane z polipropylenu, który całkowicie pozbawiony jest biosfenolu (BPA). Ergonomicznie zaprojektowany kształt butelki: kołysząca podstawa gwarantuje, że smoczek nigdy nie dotyka żadnej powierzchni, zapewniając optymalna higienę. Unikalny kształt zapewnia absolutny komfort podczas karmienia zarówno mamie jak i dziecku. Ochronna pokrywka: smoczki pozostają czyste, a płyn z butelki nie wycieka. Szczotka: zaprojektowana ergonomicznie, posiada miękkie okrągłe szczoteczki dla dokładnego czyszczenia. Nadaje się do zmywarek: butelki dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia nadal wymagają sterylizacji. Silikonowe smoczki najnowszej technologii Flexy-Teat: elastyczne i wyginające się we wszystkich kierunkach..

Dostępny w kolorze:  zielonym

 

     

Rozwojowy zestaw do napojów

Rozwój. Specjalne zestawy upominkowe mOmma zostały zaprojektowane tak, by mogły być wykorzystane na kolejnych etapach rozwoju dziecka, ucząc krok po kroku i dostarczając praktycznych produktów niezbędnych do całkowitego odstawienia od karmienia piersią.

Trzy-etapowy.

Etap 1: 4m+, butelka do karmienia, okrągły, ergonomiczny kształt ułatwiający dziecku uchwycenie go małymi rączkami.

Etap 2: 6m+, kubek niekapek i podwójny uchwyt montowany na kubek. Dziecko uczy się trzymać podwójny uchwyt.

Etap 3: 8m+, kubek ze słomką i pojedynczy uchwyt montowany na kubek. Dziecko zaczyna pić przez słomkę i używać pojedynczego uchwytu. Ozdobne Opakowanie.  Zestaw sprzedawany jest w nowoczesnym i ładnym opakowaniu, jest więc świetnym pomysłem na prezent.

Dostępny w kolorze:  zielonym i pomarańczowym

     

Rozwojowy zestaw do ciepłych posiłków

Rozwój. Specjalne zestawy upominkowe mOmma zostały zaprojektowane tak, by mogły być wykorzystane na kolejnych etapach rozwoju dziecka, ucząc krok po kroku i dostarczając praktycznych produktów niezbędnych do całkowitego odstawienia od karmienia piersią.

Dwu-etapowy:

Etap 1: 4m+, ciepły talerzyk z szeroką anty-poślizgową i nieprzechylającą się podstawą. Posiada 2 oddzielone części by oddzielić różne rodzaje jedzenia. Łyżeczka z miękką końcówką by rozpocząć odstawianie od karmienia piersią. Kiwanie by umilić posiłek Twojego dziecka.

Etap 2: 6m+, widelec ze sztywnymi plastikowymi ząbkami przyzwyczajający do używania zwykłych sztućców.

Dostępny w kolorze:  zielonym, pomarańczowym i czerwonym.

promocje w sklepie