Aktualności:

  

 

 

 

 

 

mOmma na Facebooku

serdecznie zapraszamy na nasz profil


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 nowości

 

                   

Gryzaczki Gino, Fred i Jack 

Przyjaciele dziecięcych ząbków

Kojący efekt: miękkie i twarde elementy delikatnie masują obolałe dziąsła dzieci. Przynoszą ukojenie na różnych etapach ząbkowania.

2 struktury: dwa rodzaje struktur wzmacniają masaż dziąseł i przynoszą ulgę.

Odświeżający efekt: dzięki zamkniętej w nich wodzie nadają się do chłodzenia w lodówce przez co mają działanie znieczulające.

 

               Dostępne w sprzedaży !!!

 

                   

 
 
 

 

 

… NOWA LINIA WYJĄTKOWYCH  ELASTYCZNYCH

SMOCZKÓW WYGINAJĄCYCH SIĘ WE WSZYSTKICH KIERUNKACH


  


1. ELASTYCZNY SMOCZEK

 

Dostosowuje się do ssania poprzez wydłużanie                i skracanie się podczas ssania, imituje sutek przez co zapewnia karmienie zbliżone do naturalnego.

2.KARMIENIE      W RÓŻNYCH POZYCJACH

Smoczek wyginający się o 360°              umożliwia ssanie w różnych pozycjach. Wygodny dla dziecka, ponieważ nie zakłóca przepływu płynów nawet przy zgięciu smoczka o 90°. Mamie pozwala na karmienie praktycznie w każdej pozycji bez dodatkowej pomocy.


3. ULTRAMIĘKKI SILIKON

 

Bliższy karmieniu piersią dzięki zastosowaniu unikalnego ultramiękkiego silikonu smoczek wydłuża się zapewniając dziecku maksymalny komfort.4. SYSTEM ANTYKOLKOWY

 

Bliższy naturalnemu karmieniu   specjalny zaworek antykolkowy minimalizuje połykanie powietrza gwarantując karmienie bez przeszkód oraz redukując występowanie kolki.

 


5. UNIKALNA TECHNOLOGIA

 

Objęta zgłoszeniem patentowym: smoczek Flexy-Teat został opracowany i zaprojektowany przez zespół technologiczny firmy oraz współpracujących z nim specjalistów. Jest to chroniony innowacyjny projekt zgłoszony do opatentowania.


 

 

promocje w sklepie